Noutati

ECO, not ECHO

ECO, not ECHO

Proiectul „ECO nu ECHO” pune conștientizarea și protecția mediului ca o inițiativă concretă în mâinile studenților.
Prin cooperarea școlilor, se va dezvolta conștientizarea elevilor cu privire la importanța mediului
protecţie. Activitățile planificate vor permite elevilor să schimbe în mod proactiv comportamentul de zi cu zi în școlile lor și în școlile lor
comunitățile. Lucrând împreună, școlile și participanții lor vor putea transfera ideile teoretice în practică și
a inspira.

 

SGNI

Școala Gimnazială Nicolae Iorga Ploiești

Adresa: Strada Minerva, Nr.4, Ploiești, Prahova,

cod poștal: 100222

Bine ați venit pe site-ul nostru!
Bine ați venit pe site-ul nostru!

Vă mulțumim pentru vizită și vă informăm că acest site web poate stoca sau prelua informații din browserul dvs., mai ales sub formă de cookie-uri. Aceste informații ar putea fi despre dvs., preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. și sunt folosite pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Prin apăsarea butonului “ACCEPT”, sau prin completarea procesului de înregistrare, dvs. confirmați că ați citit, înțeles și sunteți de acord să vă supuneți acestor termeni și consimțiți colectarea, folosirea și stocarea așa cum se precizează în politica privind confidențialitatea și fișierele cookie de pe scoalanicolaeiorga.ro. Puteți alege să nu vizitați site-ul dacă considerați că vizita reprezintă un risc pentru dvs.