MINISTERUL EDUCAŢIEI

                                                                         INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN PRAHOVA

                                                               ŞCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA” MUNICIPIUL PLOIEŞTI

                                                                          STR. MINERVA, NR. 4,   PLOIEŞTI, JUD. PRAHOVA

                                                       TEL.: 0244552398; FAX: 0244552398, Site: https://scoalanicolaeiorga.ro

                                                           E-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

 

 

      Potrivit datelor centralizate la nivelul instituţiei, rata generală de vaccinare a angajaţilor din Şcoala Gimnazială “Nicolae Iorga”, Ploieşti este de 65%, 39 de angajaţi fiind vaccinaţi, din totalul de 60.

  Ministerul Educatiei a solicitat, pe 29 octombrie 2021, afisarea ponderii personalului propriu vaccinat pe site-urile inspectoratelor şcolare judetene şi pe site-ul fiecărei unităţi/institutii de învăţământ şi al fiecărei unităţi conexe.

offcanvas modules

menu

Școala Gimnazială