16 FEBRUARIE 2019

 

 

 

                      I  CENTRUL   LICEUL ADMINISTRATIV ŞI DE SERVICII VICTOR SLĂVESCU  PLOIEŞTI

  

1 LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA

2 COLEGIUL NATIONAL  MIHAI VITEAZUL  PLOIESTI , GIMNAZIU

3 COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI, LICEU

4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  GHEORGHE LAZĂR  BĂRCĂNEŞTI-STRUCTURA TĂTĂRANI

 

5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SAT OLOGENI, COMUNA POIENARII BURCHII ŞI  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA GHERGHIȚA

6 COLEGIUL NAȚIONAL  JEAN MONNET  PLOIEȘTI

7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  MIHAI EMINESCU  PLOIEȘTI

8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  GEORGE COSBUC PLOIEȘTI

9 COLEGIUL   SPIRU HARET PLOIEŞTI                                

10 LICEUL ADMINISTRATIV SI DE SERVICII  VICTOR SLĂVESCU  PLOIEŞTI

 

II CENTRUL  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANDREI MUREȘANU PLOIEȘTI

 

1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANDREI MUREȘANU PLOIEȘTI

2 COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIEȘTI

3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CAROL  I  PLOPENI

4 COLEGIUL NAȚIONAL NICHITA STĂNESCU PLOIEȘTI

5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  ELENA DOAMNA PLOIEȘTI

6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  I.A. BASSARABESCU  PLOIEȘTI

7  ȘCOALA GIMNAZIALĂ   MIHAI VITEAZUL  BOLDEȘTI-SCĂENI

8  ȘCOALA GIMNAZIALĂ  GRIGORE MOISIL  PLOIEȘTI

9  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 BOLDEȘTI-SCĂENI

10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  SFÂNTUL VASILE  PLOIESTI

11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  H.M. BERTHELOT PLOIEȘTI

12 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA T. SOCOLESCU- PǍULEȘTI ŞI ȘCOALA GIMNAZIALĂ VLAD MUŞATESCU GǍGENI 

 

III LICEUL BRÂNCOVEANU  VODĂ URLAŢI

 

 1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ , SAT DIRVARI, COMUNA VALEA CALUGAREASCA

2  ȘCOALA GIMNAZIALĂ   ÎNVĂŢĂTOR RADU ION  COMUNA  ALBEȘTI-PALEOLOGU

3  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 MIZIL

4 LICEUL TEORETIC  GRIGORE TOCILESCU  ORAŞUL MIZIL

5 LICEUL TEORETIC  BRANCOVEANU VODA ORASUL URLATI

 

IV COLEGIUL  MIHAIL CANTACUZINO SINAIA

 

1 COLEGIUL  MIHAIL CANTACUZINO  SINAIA

2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  GEORGE ENESCU  SINAIA

3 COLEGIUL  ION KALINDERU  BUȘTENI

4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ   PRINCIPESA MARIA SINAIA

 

V COLEGIUL NAȚIONAL NICOLAE GRIGORESCU  CÂMPINA

 

1 COLEGIUL NAȚIONAL NICOLAE GRIGORESCU  CÂMPINA

2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  B.P. HASDEU CĂMPINA, 8 ELEVI

3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ  CÂMPINA

4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  PROFESOR CRISTEA STANESCU  COMUNA CORNU

5 COLEGIUL TEHNIC FORESTIER CĂMPINA

6 SCOALA GIMNAZIALA  ION CAMPINEANU CĂMPINA

7 LICEUL TEHNOLOGIC  CONSTANTIN CANTACUZINO  BĂICOI  ŞI  ȘCOALA GIMNAZIALĂ  DUMITRU GHENOIU BĂICOI 

8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LILIEŞTI BĂICOI

9 SCOALA GIMNAZIALA  MATEI BASARAB  BREBU

 

VI COLEGIUL NAŢIONAL   NICOLAE IORGA  VĂLENII DE MUNTE

 

1 COLEGIUL NATIONAL  NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE

2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE COSTESCU  ALUNIȘ

3 ȘCOALA PROFESIONALĂ COMUNA CERAȘU

4 COLEGIUL FERDINAND I  MĂNECIU

5 LICEUL TEORETIC ŞERBAN VODĂ SLĂNIC

6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ING. GHEORGHE PANCULESCU  VĂLENII DE MUNTE

7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  COMUNA ŞTEFEŞTI

8 SCOALA GIMNAZIALA SPIREA SORESCU ZAMFIRA

 

VII LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA

 

1 LICEUL TEORETIC  AUREL VLAICU  BREAZA

2 COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR  DIMITRIE CANTEMIR BREAZA

 

 

VIII ȘCOALA GIMNAZIALĂ RAREŞ VODĂ PLOIEŞTI

 

1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LAURENȚIU FULGA, SAT FULGA DE SUS, COMUNA FULGA

2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  SF.VINERI  PLOIEȘTI

3 COLEGIUL NAȚIONAL  ALEXANDRU IOAN CUZA  PLOIEȘTI 

4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RAREŞ VODĂ PLOIEŞTI

 

 

IX  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA PLOIEȘTI

 

1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  NICOLAE IORGA  PLOIEȘTI

2 COLEGIUL NAŢIONAL  I.L.CARAGIALE  PLOIEŞTI,  LICEU  ŞI  GIMNAZIU

3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂGURENI

4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  GEORGE EMIL PALADE   PLOIEȘTI

5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TÎRGŞORU VECHI

6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNATIONALA SPECTRUM PLOIEȘTI

7 LICEUL TEORETIC COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE

8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA CARAGIU PLOIEȘTI

9 LICEUL TEHNOLOGIC  TOMA SOCOLESCU  PLOIEŞTI

10 LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC  ELIE RADU PLOIEȘTI